E.Wedel Praliny z czekolady mlecznej nadziewane 200g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 658286
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E.Wedel Praliny z czekolady mlecznej nadziewane 200 g
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | orzechowy, czekoladowy, Karmelowy, Migdałowy, Kokosowy, cappuccino |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 53 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, tłuszcze roslinne (palmowy, shea), mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje utrzymujące wilgoc (glicerol, inwertaza), mleko odtłuszczone w proszku, roztwór cukru inwertowanego, wiórki kokosowe, tłuszcz mleczny, miazga z orzeszków arachidowych, płatki karmelowe (cukier, syrop glukozowy), emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromaty, pasta kawowa (kawa 63 %, tłuszcz roślinny (rzepakowy), emulgator: lecytyny sojowe), miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, sól. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %. może zawierać orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 517 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2160 kJ |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość błonnika | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 57 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: