E.Wedel Czekolada mleczna z karmelizowanym ryżem preparowanym 230g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 576268
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E.Wedel Czekolada mleczna z karmelizowanym ryżem preparowanym 230 g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier, mleko pełne w proszku, miazga kakąowa, tłuszcz kąkaowy, ryż preparowany karmelizowany (11 %) (ryż preparowany 45 %, cukier, syrop glukozowy, cukier palony, miód, olej słonecznikowy, aromat naturalny), serwa tka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny sojowe i e 476), aromat. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 17 %. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 510 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 107 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5,4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 446 kJ |
| Wielkość porcji | 20,9 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5,4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13,3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5,0 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 11 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: