E.Wedel Czekolada mleczna o smaku Pawełka toffi 100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 673957
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E.Wedel Czekolada mleczna o smaku Pawełka toffi 100 g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Toffi |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Czekolada mleczna 58 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), alkohol etylowy (1,7 %), substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), aromaty, emulgator (lecytyny sojowe). czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 275 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 498 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2085 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 417 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5,0 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4,7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: