E.Wedel Baton Crush z precelkami i orzeszkami arachidowymi w czekoladzie mlecznej 25g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 731666
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie mlecznej, Z orzechami |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, precelki 12 % (mąka pszenna, olej słonecznikowy, sól 2,2 %, mąka ze słodu pszennego, drożdże, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu), miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), karmelizowane solone orzeszki arachidowe 6 % [orzeszki arachidowe 67 %, cukier, miód, olej roślinny (słonecznikowy), substancja żelująca: guma arabska, sól 1,2 %, tłuszcz roślinny (shea)], tłuszcz mleczny, miazga z orzechów laskowych, emulgator (lecytyny sojowe), aromat. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 31 %, masa mleczna minimum 18 %. może zawierać inne orzechy, jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 544 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 7 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 533 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 133 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6,7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 557 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 8 g |
| Zawartość błonnika | 2 g |
| Zawartość soli | 0,52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6,7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4,0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2,2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12,9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5,4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: