E Proszek do białych i jasnych tkanin 240g 4 prania
Wystaw opinię o produkcie
Dzięki swojej skutecznej formule E działa super silnie przeciwko plamom już od 20°C. To pozwala na peanie dużej ilości brudnych ubrań perfekcyjnie czysto, świeżo oraz w niskich temperaturach, co pozytywnie wpływa na oszczędność energii. E to dużo czystości i wydajności w dobrej cenie!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 773455
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dzięki swojej skutecznej formule E działa super silnie przeciwko plamom już od 20°C. To pozwala na peanie dużej ilości brudnych ubrań perfekcyjnie czysto, świeżo oraz w niskich temperaturach, co pozytywnie wpływa na oszczędność energii. E to dużo czystości i wydajności w dobrej cenie!
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | 5 - 15 % anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5 % niejonowe środki, powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity; enzymy, kompozycja zapachowa, rozjaśniacz optyczny |
| Dozowanie | 60 g |
| Dodatkowe właściwości | Aktywny w temperaturze 20-95 °C. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 4 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 60 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/28/1/1028171.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkel Polska Ulica i numer: ul. Domaniewska 41 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Zawartość nominalna | 240 g |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: