E Nectar Inspirations Płyn do zmiękczania tkanin harmonia kwiatów 1782 ml (81 prań)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 370243
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E płyn do płukania Harmonia Kwiatów - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom. Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin. E Nectar Inspirations pozwoli Ci zanurzyć się w niezwykłej świeżości i miękkości przez cały dzień. Razem z E Nectar Inspirations odkryjesz świat, który otoczy Cię delikatnymi zapachami kwiatów i cudownym uczuciem miękkości. E Nectar Inspirations - poczuj delikatny zapach kwiatów i wyjątkową miękkość. Wspaniałe doznania zapachowe. Chroni włókna i ułatwia prasowanie. Efekt antystatyczny zmniejszający oznaki znoszenia.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Do płukania |
| Skład | 5 - 15 % kationowe środki powierzchniowo czynne; kompozycja zapachowa (alpha-isomethyl ionone, hexyl cinnamal). |
| Dozowanie | 22ml |
| Zapach | Kwiatowy |
| Dodatkowe właściwości | Zmiękczające |
| Waga jednostkowa brutto | 1,86 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 81 szt. |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 1782 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: