E Caps Color 288 g 24 prań
Wystaw opinię o produkcie
Dzięki silnej formule kapsułki E usuwają plamy już w temperaturze 20°C i umożliwiają skuteczne pranie dużej ilości brudnych ubrań. Pranie będzie czyste i świeże również w niskich temperaturach, co pozwala na oszczędność energii. E - czystość i wydajność w dobrej cenie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 315085
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dzięki silnej formule kapsułki E usuwają plamy już w temperaturze 20°C i umożliwiają skuteczne pranie dużej ilości brudnych ubrań. Pranie będzie czyste i świeże również w niskich temperaturach, co pozwala na oszczędność energii. E - czystość i wydajność w dobrej cenie.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | Wrzuć kapsułkę do pralki. włóż pranie. |
| Skład | 15 30% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo сzуnnе 5-15% mydło <5% fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool) |
| Dozowanie | 1 kapsułka = 1 pranie 4-5 kg |
| Dodatkowe właściwości | Do wszystkich zakresów twardości wody. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 24 szt. |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/11/49/2/1149265.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. może powodować wystąpienie reakcji alergiczne. chronić przed dziećmi. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 288 g |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Szczelnie zamykać torebkę., Nie dotykać produktu mokrymi rękami., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem. |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: