Dragon klej do PCW 20ml blister
Wystaw opinię o produkcie
Agresywny klej charakteryzujący się szybkim działaniem. Klej charakteryzuje się szybkim działaniem. Stosowany w hydraulice, elektrotechnice, itp.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 943248
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Agresywny klej charakteryzujący się szybkim działaniem. Klej charakteryzuje się szybkim działaniem. Stosowany w hydraulice, elektrotechnice, itp.
Parametry produktu
| Zagrożenie | Nie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon polska spółka o ograniczoną odpowiedzalnością ulica i numer: witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Dodatkowy opis produktu | Sposób użycia: 1. Przygotowanie powierzchni: Powierzchnie klejone należy zszorstkować papierem ściernym i odtłuścić "Rozcieńczalnikiem Uniwersalnym" DRAGON. 2. Narzędzia: Klej nanosić pędzlem lub szpachelką. 3. Temperatura podczas wykonywania prac: Prace prowadzić w temp. od +15 st. C do +25 st. C (temp. powietrza, podłoża oraz klejonego elementu). 4. Zalecenia: Klej nakłada się na rury tym grubiej im luzy są większe. Nadmiar kleju usunąć. Po zestawieniu połączenia przez 30-60 minut nie wolno go poruszać. Jeżeli tolerancja rura/złączka jest mniejsza od 0,3 mm unieruchomienie elementów następuje po ok. 1s, a połączenie może przenosić niewielkie obciążenie już po upływie 1 minuty. 5. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Zabrudzone narzędzia i świeże plamy czyścić "Acetonem" DRAGON. Zaschnięte zabrudzenia można usunąć tylko mechanicznie. Uwagi: Warunki transportowania i przechowywania: Transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w temp. od 0 st. C do +25 st. C. Chronić przed dziećmi. Pozostałe uwagi: Po zakończeniu prac pomieszczenie należy intensywnie wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. Stosować do wyrobów z twardego PCW. W przypadku klejenia miękkich folii PCW należy przeprowadzić próbę klejenia na niewielkiej powierzchni. |
| Pojemność użytkowa | 20 ml |
| Czas schnięcia | 1,5 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Biały |
| Materiał wykonania | polimer |
| Gwarancja | zgodnie z terminem przydatności |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: