DrWitt Woda Witaminowa o smaku liczi i gruszki 550 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 244461
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
NAWODNIENIE
Roztwory węglowodanowo−elektrolitowe zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych.
Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej.
Witamina B12 i B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 550 ml |
| Smak | Gruszkowy, Liczi |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Woda, glukoza, cukier, maltodekstryna, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu, stabilizatory: guma arabska oraz estry glicerolu i żywicy roślinnej, aromaty, magnez, cynk, witaminy: niacyna, b6, kwas foliowy, b12, biotyna i kwas pantotenowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,68 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 25 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 105 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 81 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 446 kJ |
| Wielkość porcji | 550 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 75 %RWS |
|---|---|
| Magnez | 17,0455 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 25 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,4547 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,2273 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 4,5455 μg/100ml |
| Cynk | 1,364 mg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 18,1819 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,1273 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 50 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: