Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 435496
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dr. Oetker Protein Shake smak waniliowy 18 g
Parametry produktu
| Smak | Waniliowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 18 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Koncentrat białek serwatkowych (z mleka), skrobia ryżowa, ekstrakt wanilii, aromat, barwniki (karoteny), substancja słodząca (sukraloza). możliwa obecność zbóż zawierających gluten. zawiera występujące cukry. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 459 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. do shakera lub słoika z szeroką zakrętką o pojemności ok. 600 ml wlej 200 ml zimnego mleka. pamiętaj, że shake po przyrządzeniu zwiększy swoją objętość! 2. zawartość torebki wsyp do shakera lub słoika i dobrze zakręć. 3. energicznie wstrząsaj przez ok. 1 min do uzyskania gładkiej konsystencji. shake smakuje najlepiej od razu po przyrządzeniu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,44 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 78 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 716 kJ |
| Wielkość porcji | 218 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: