Dr. Oetker Posypka biała 80 g
Wystaw opinię o produkcie
Baw się i dekoruj z fantazją swoje ciasta i desery Posypką cukrową Dr. Oetkera. Inspiracji szukaj na www.oetker.pl
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 868596
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baw się i dekoruj z fantazją swoje ciasta i desery Posypką cukrową Dr. Oetkera. Inspiracji szukaj na www.oetker.pl
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do dekoracji ciast, lodów, deserów i gofrów. |
| Składniki | Cukier, skrobia modyfikowana, olej kokosowy, syrop glukozowy, substancja przeciwzbrylająca (talk) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 495 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rady: - polewy i lukry należy dekorować przed ich zastygnięciem. - kremy i bitą śmietanę najlepiej dekorować bezpośrednio przed podaniem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1704 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 92 g |
| Zawartość węglowodanów | 97 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: