Dr. Oetker Pisak czarny 19g
Wystaw opinię o produkcie
Dekorowanie z Dr. Oetkerem pozwoli stworzyć nie tylko piękne dekoracje, ale również prawdziwą rodzinną atmosferę.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 592958
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dekorowanie z Dr. Oetkerem pozwoli stworzyć nie tylko piękne dekoracje, ale również prawdziwą rodzinną atmosferę.
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do dekoracji |
| Składniki | Cukier, woda, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, syrop glukozowy, oleje roślinne palmowy i rzepakowy, barwnik (węgiel roślinny), skrobie modyfikowane, emulgatory (lecytyny, monostearynian polioksyetylenosorbitolu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromat , substancja zagęszczająca (pektyny) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 19 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 792 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1486 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,6 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: