Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 745355
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dr. Oetker Masa śmietanowa Borówkowa 65 g
Parametry produktu
| Typ | Śmietanka w proszku |
|---|---|
| Przeznaczenie | Masa w proszku do przyrządzenia bitej śmietany |
| Składniki | Cukier, skrobia modyfikowana, 2,3% borówki amerykańskie suszone, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (antocyjany), aromat , koncentrat z buraka (maltodekstryna, koncentrat z buraka). mozliwa obecność mleka i zbóż zawierających gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 65 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przygotuj 0,5l schłodzonej, słodkiej śmietanki 30% tł. 1. 0,5 l mocno schłodzonej śmietanki 30% tł. ubij mikserem. ilość masy po przyrządzeniu wystarcza na przełożenie i obłożenie biszkoptu o fi 24 cm. 2. pod koniec ubijania zawartość torebki wsyp do śmietanki i delikatnie wymieszaj mikserem na najniższych obrotach lub energicznie rózgą. gotową masę wyłóż na ciasto lub deser. do czasu podania przechowuj w lodówce. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 303 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 142 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1255 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 590 kJ |
| Wielkość porcji | 47 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 38 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: