Dr. Oetker Lukier gotowy żółty 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Lukier to klasyczna polewa przygotowana na bazie cukru od lat wykorzystywana do dekoracji ciast: bab, babeczek, serników, makowców, pierników, pączków, ciasteczek… Lista wypieków oblewanych lukrem jest wyjątkowo długa, a gotowanie prawdziwego lukru w domu zgodnie z przepisem nie raz przysporzyło problemów nawet wprawionym w pieczeniu paniom domu. Nareszcie koniec z pracochłonnym przygotowaniem lukru, teraz wystarczy zanurzyć torebkę z produktem na kilka minut w ciepłej wodzie i wylać gotowy lukier na ciasto. W naszej ofercie dla urozmaicenia twoich wypieków oprócz klasycznego lukru białego, znajdziesz cztery pastelowe kolory lukrów o delikatnym owocowym smaku: różowy, żółty, zielony i niebieski. Kolorowe lukry przygotowaliśmy głównie z myślą o najmłodszych, używane do dekoracji babeczek i kruchych ciasteczek jako tło dla innych dekoracji np. pisaków i posypek pobudzą ich dziecięcą wyobraźnię, a fantazyjne, kolorowo udekorowane wypieki z pewnością przysporzą dużo radości całej rodzinie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 331817
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lukier to klasyczna polewa przygotowana na bazie cukru od lat wykorzystywana do dekoracji ciast: bab, babeczek, serników, makowców, pierników, pączków, ciasteczek… Lista wypieków oblewanych lukrem jest wyjątkowo długa, a gotowanie prawdziwego lukru w domu zgodnie z przepisem nie raz przysporzyło problemów nawet wprawionym w pieczeniu paniom domu. Nareszcie koniec z pracochłonnym przygotowaniem lukru, teraz wystarczy zanurzyć torebkę z produktem na kilka minut w ciepłej wodzie i wylać gotowy lukier na ciasto. W naszej ofercie dla urozmaicenia twoich wypieków oprócz klasycznego lukru białego, znajdziesz cztery pastelowe kolory lukrów o delikatnym owocowym smaku: różowy, żółty, zielony i niebieski. Kolorowe lukry przygotowaliśmy głównie z myślą o najmłodszych, używane do dekoracji babeczek i kruchych ciasteczek jako tło dla innych dekoracji np. pisaków i posypek pobudzą ich dziecięcą wyobraźnię, a fantazyjne, kolorowo udekorowane wypieki z pewnością przysporzą dużo radości całej rodzinie.
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do dekoracji |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, woda, koncentraty z kartamusa i cytryny, emulgator (estry sacharozy i kwasów tłuszczowych), aromat, substancja konserwująca (sorbinian potasu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1459 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 75 g |
| Zawartość węglowodanów | 86 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: