Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 851916
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dr. Oetker Galaretka o smaku truskawkowym 72 g
Parametry produktu
| Typ | Galaretka |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Zawartość netto | 72 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, barwnik (karoteny). możliwa obecność glutenu i mleka. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. dno formy o średnicy 24 cm wyłóż papierem do pieczenia, a następnie biszkoptami. 2. galaretki krystaliczne rozpuść w 300 ml wrzącej wody, odstaw do wystygnięcia. twaróg wymieszaj dokładnie z cukrem pudrem. schłodzoną śmietankę ubij, dodaj do masy sernikowej. wlewaj niewielkim strumieniem wystudzoną galaretkę, cały czas miksując. masę przelej na biszkopty i odstaw do lodówki do stężenia. 3. galaretkę truskawkową rozpuść w 400 ml wrzącej wody, odstaw do lodówki, aby delikatnie stężała, ale nadal była lejąca. 4. truskawki pokrój na połówki, ułóż na masie sernikowej. wylej galaretkę i odstaw do lodówki do całkowitego stężenia. 5. śmietankę ubij na sztywno z cukrem pudrem, przełóż do rękawa cukierniczego z ozdobną tylką. wyszprycuj na serniku rozetki. truskawki pokrój na grubsze plastry, układając motyle skrzydła na każdej rozetce. z borówek ułóż głowy motyli. sernik udekoruj listkami mięty. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 70 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 208 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 297 kJ |
| Wielkość porcji | 143 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: