'Dobroński Cydr Malina z limonką 4,5 % alk. 0,75 L
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 254704
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
DOSKONAŁY, ORZEŹWIAJĄCY SMAK CYDRU, POCHODZĄCY WYŁACZNIE Z POLSKICH JABŁEK, UZUPEŁNIONY DELKATNYMI NUTAMI MALINY, LIMONKI I PERLISTYMI BĄBELKAMI. LEKKI, SWIEŻY DOSKONALE WPISUJE SIĘ W TOWARZYSKIE SPOTKANIA I ZAWSZE WTEDY KIEDY MASZ OCHOTĘ NA RADOSNĄ CHWILĘ. NAJLEPIEJ SMAKUJE SCHŁODZONY
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Aperitif |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jnt group s.a sp.k ulica i numer: sienkiewicza 68 kod pocztowy i miasto: 95-082 dobroń pl |
| Krótki opis marketingowy | Cydr aromatyzowany, półmusujący, gazowany, półsłodki o smaku maliny i limonki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
|---|---|
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Nieznany |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podać w temp 6;10c |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Wielkość porcji | 750 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Barwa: malinowa, klarowna; zapach i smak: jabłkowo-malinowo-limonkowy, bez obcych posmaków i zapachów |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: