Dilmah Raspberry [20 + 5 x1,5g]
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 554488
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
"W malinowym chruśniaku, przed ciekawych wzrokiem / Zapodziani po głowy, przez długie godziny / Zrywaliśmy przybyłe tej nocy maliny"… Maliny to z całą pewnością owoce dla zakochanych - słodkie, a jednocześnie trochę cierpkie, w kolorze serca, soczyste i pełne życia. Ich aromat nadaje herbacie wiele romantyzmu, co nie oznacza, że należy ją pić tylko w dzień Świętego Walentego!
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Aromatyzowana, Cejlońska, czarna |
| Smak | malinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 37,5 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Czarna herbata cejlońska z jednego regionu (liść bopf), aromat (4%), malina (0,5%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gourmet foods sp. z o.o. ulica i numer: wybrzeże gdyńskie 6a kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Cejlońska czarna herbata z aromatem maliny. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: