Delecta Decorada Perełki cukrowe 35g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 147699
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Decorada Perełki cukrowe 35g
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do dekorowania wypieków, deserów i lodów. pyszny dodatek do kremów. doskonałe do zapiekania. |
| Składniki | Cukier, mąka ryżowa, syrop cukru inwertowanego, olej słonecznikowy, skrobia ziemniaczana, substancje glazurujące: guma arabska, wosk pszczeli, wosk carnauba; barwniki: kurkumina, karmin, błękit brylantowy fcf. produkt może zawierać zboża zawierające gluten, jaja, mleko, soję, orzechy, orzeszki ziemne i nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 35 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 350 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 407 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1724 kJ |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 84 g |
| Zawartość węglowodanów | 93 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: