Debic Cream Cheese 22%,1,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 796683
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Serek śmietankowy doskonale nadający się do wszystkich
zastosowań. Świeży, delikatnie kwaskowy smak połączony
z kremową teksturą, dzięki stałej jakości i wysokiej
stabilności, stanowi doskonałą bazę dla serników.
• Świeży, delikatnie kwaskowy smak i kremowa tekstura
• Łatwo łączy się z innymi składnikami
• Może być używany do tworzenia dekoracji lub nadzień
• Nadaje się do stosowania na zimno lub na gorąco
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | Lekko słony, Śmietankowy |
| Składniki | Świeży serek (z mleka krowiego); sól; zagęszczacz: guma karobowa |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,58 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frieslandcampina nederland b.v. ulica i numer: stationsplein 4 kod pocztowy i miasto: 1062 amersfoort nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 973 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 6,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22,3 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: