Danio Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym 130 g
Wystaw opinię o produkcie
Danio Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym 130 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 804614_N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Danio Serek homogenizowany o smaku czekoladowo-orzechowym 130 g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Orzechowy |
| Składniki | twaróg odtłuszczony, śmietanka, cukier, woda, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, czekolada 0,9%, skrobia kukurydziana, sok z cytryny zagęszczony, aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 112,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 471,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 13,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Poziom znakowania Nutriscore | C |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: