Danie Hot Beef o smaku wołowiny z pieprzem seczuańskim (ostre)90g Vifon
Wystaw opinię o produkcie
Pyszne, sycące danie z nudlami pszennymi (wstążki) i starannie dobraną kompozycją aromatycznych przypraw.
Syczuański Hot Beef – ostreee doznania smakowe. Wystarczą tylko 4 minuty aby cieszyć się smakiem dań Vifon. Smacznego!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 854277
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Bulion wołowy, Instant |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Wołowina, Pikantne, Ostry |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Składniki: nudle (72,8%): mąka pszenna, tłuszcz palmowy, skrobia, sól, cukier, substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; stabilizatory: guma celulozowa, guma guar; kurkuma, barwnik: ryboflawiny; sos (26,7%): woda, rafinowany olej palmowy, cukier, solona soja (soja, cukier, woda, sól, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości: e 330, konserwant: e 202), sól, mieszanka przypraw (3,3%) (pieprz syczuański, chili, imbir, czosnek), skrobia modyfikowana, ocet ryżowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; koncentrat sosu sojowego (woda, mąka sojowa), barwnik: ekstrakt z papryki; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; konserwanty: sorbinian potasu, benzoesan sodu; olej sezamowy, aromaty, suszone warzywa (0,5%): chili, szczypior. |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tan-viet international s.a. ulica i numer: marco polo 9 9 kod pocztowy i miasto: 83-031 łęgowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Syczuański hot beef – ostreee doznania smakowe wystarczą tylko 4 minuty aby cieszyć się smakiem dań vifon. smacznego! |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: