DR GERARD pałeczka kremowa 425G
Wystaw opinię o produkcie
Biszkopciki z nadzieniem morelowym i kremem śmietankowym PAŁECZKA KREMOWA 425Gx1szt
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 409607
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Biszkopciki z nadzieniem morelowym i kremem śmietankowym PAŁECZKA KREMOWA 425Gx1szt
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Morelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 425 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Nadzienie o smaku morelowym 35%[przecier jabłkowy, cukier, substancja zagęszczająca: e 1414; substancja żelująca: e440; regulator kwasowości: e330; koncentrat morelowy 0,2%, aromat, substancja konserwująca: e202; barwnik: e100]. cukier, mąka pszenna, pasteryzowana masa jajowa, tłuszcz roślinny palmowy, serwatka w proszku (z mleka), skrobia kukurydziana, substancje utrzymujące wilgoć: e420, e422; glukoza, syrop glukozowy, skrobia ziemniaczana, substancje spulchniąjące: e503, e500, e450; śmietanka w proszku 0,6% (w kremie), aromaty, olej rzepakowy, emulgatory: e322 (z rzepaku), e471; sól, regulator kwasowości: e330. produkt może zawierać orzeszki arachidowe i orzechy. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 377 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1589 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,6 g |
| Cukry | 41 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: