DEGA Pasta jajeczna ze szczypiorkiem 80g
Wystaw opinię o produkcie
Pasta jajeczna ze szczypiorkiem
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 791354
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pasta jajeczna ze szczypiorkiem
Parametry produktu
| Składniki | jaja gotowane 50%, woda, olej rzepakowy, cukier, skrobie modyfikowane, sól, ocet spirytusowy, korzeń chrzanu, żółtko jaja w proszku, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas octowy; przyprawy (zawierają gorczycę), substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; barwnik: karoteny, szczypior suszony 0,1%, mleko w proszku, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa, mączka chleba świętojańskiego; ekstrakt z papryki. Produkt może zawierać ryby, seler, pszenicę, nasiona sezamu, orzechy laskowe, skorupiaki, soję. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: DEGA S.A. Ulica i numer: Karnieszewice 5 Kod pocztowy i miasto: 76-004 Sianów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 630 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 268 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1100 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E270 Kwas mlekowy, E330 Kwas cytrynowy, E260 Kwas octowy, E211 Benzoesan sodu, E202 Sorbinian potasu, E412 Guma guar, E415 Guma ksantanowa, E410 Mączka chleba świętojańskiego, guma karobowa, E160a Karoteny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Substancja konserwująca, Substancja zagęszczająca, Barwnik |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: