Czajnik Amica KM 6011
Wystaw opinię o produkcie
Regulacja temperatury - nie zawsze potrzebny jest wrzątek – np. gdy masz ochotę na zieloną herbatę czy przygotowujesz mleko dla dziecka. Dzięki możliwości indywidualnej regulacji ustawisz taką temperaturę wody, jaką aktualnie potrzebujesz. Automatyczne podtrzymywanie temperatury -czekasz na gości? A może masz ochotę na kilka filiżanek jedna po drugiej? Z funkcją automatycznego podtrzymywania temperatury woda dłużej będzie utrzymywać taką temperaturę, jaką ustawisz – nie trzeba już podgrzewać jej od nowa, by zaparzyć kolejną herbatę. Dotykowy panel sterowania - szybko, łatwo i wygodnie! Dotykowy panel to nie tylko łatwiejsze sterowanie urządzeniem, to też dostęp do dodatkowych funkcji! A wszystko za dosłownie jednym dotknięciem! Tak się steruje w pełnym komforcie!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 337082
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 1,5 l (dm?) |
|---|---|
| Moc | 1800 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna |
| Kolor | Biały |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,42 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMICA HANDEL I MARKETING SP. Z O.O.Ulica i numer: BUŁGARSKA 17Kod pocztowy i miasto: 60-320 POZNAŃ PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie bez wody, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Cechy urządzenia | Miejsce na nawinięcie przewodu, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Nienagrzewające się uchwyty, Miejsce na schowanie przewodu, Obrotowa podstawa |
| Zasilanie | 230 V |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 23,8 x 23,8 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: