Crunchips PAPRIKA 130G
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 572699
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chipsy ziemniaczane o smaku paprykowym.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Paprykowy |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziemniaki, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33%), sól, słodka serwatka w proszku (z mleka), papryka w proszku, cukier, dekstroza, cebula w proszku, chlorek amonu, ser w proszku, pomidor w proszku, wędzona sól, biały pieprz, aromat, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. ulica i numer: poznań, ul.przemysłowa 3 6 kod pocztowy i miasto: 61-579 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 168 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Sposób obróbki produktu | Smażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 538 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2242 kJ |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość błonnika | 4,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: