Coccolino Laundry Perfume Elixir Heavenly Fresh 460ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 254618
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Coccolino Laundry Perfume Elixir Heavenly Fresh 460ml
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Używaj do końcowego płukania samodzielnie lub razem z płynem do płukania. |
| Skład | 15-30%: niejonowe srodki powierzchniowo czynne; <5%: polikarboksylany, kompozycje zapachowe, citronellol, coumarin, lavandula oil/extract, limonene, linalool, linalyl acetate, pogostemon cablin oil, rose ketone, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, benzisothiazolinone, phenoxyethanol. zawiera 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl- 2-naftyl)ethan-1-on,1,2 benzisothiazol-3(2h)-on, 1-(2,6,6-trimethylcyklohex- 3-en-1-yl) but-2-en-1-on. |
| Dozowanie | Rekomendowana doza = pół nakretki (23ml) |
| Zapach | Patchouli, Lawendowy, Sandałowy |
| Dodatkowe właściwości | N/a |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/06/4/1306448.pdf |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 460 ml |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: