Chrupki Curly Indian Style 100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 169358
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chrupki kukurydziane ze świeżo zmielonymi orzeszkami ziemnymi o smaku curry
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | orzechowy, Kukurydziany |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza kukurydziana, prażone orzeszki ziemne (27 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (7 %), sól, cukier, cebula w proszku, czosnek w proszku, kolendra w proszku, sól morska, kurkuma w proszku, chlorek amonu, koper włoski w proszku, pieprz czarny, kardamon, imbir w proszku, gałka muszkatołowa w proszku, goździki w proszku, cynamon w proszku, nasiona kminu w proszku, chilli w proszku, kozieradka, aromat, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. ulica i numer: poznań, ul.przemysłowa 3 6 kod pocztowy i miasto: 61-579 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 168 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 479 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2007 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość błonnika | 4,6 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Nie |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 28 % |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: