Chocodelissia Czekolada do picia Classic 200g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 356412
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
CHOCODELISSIA Czekolada do picia Classic o obniżonej zawartości tłuszczu.
Zagęszczona, z dodatkiem MLEKA. Masa kakaowa min. 26 %. Zawartość tłuszczu
kakaowego min. 2,6 %. Oprócz tłuszczu kakaowego zawiera inne tłuszcze roślinne.
Kakao pozyskiwane jest z owoców kakaowca własciwego (Theobroma cacao).
Parametry produktu
| Rodzaj | Czekolada do picia |
|---|---|
| Składniki | Cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (27,2 %), serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz kokosowy, mleko odtłuszczone w proszku (3,5 %), substancja zagęszczająca: e 466, aromaty, stabilizator: e 339, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_SUPPLEMENT_DIRECTIVE |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kruger polska sp. z o.o. ulica i numer: podstoczysko 42 kod pocztowy i miasto: 07-300 ostrów mazowiecka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Propozycja przygotowania do spożycia: zawartość saszetki (25 g) wsypać do filiżanki. dodać 150 ml gorącej wody i dobrze wymieszać. dobrze smakuje również z gorącym mlekiem. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 403 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 101 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1695 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 423 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość błonnika | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,91 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: