Opis szczegółowy
Cheerios Owsiany- Chrupiące płatki owsiane w kształcie kółeczek, z witaminami i składnikami mineralnymi
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 210 g |
| Składniki | Mąka owsiana pełnoziarnista (91%), cukier, skrobia pszenna, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), sól, syrop cukru inwertowanego, regulator kwasowości (fosforan tripotasowy, melasa, olej słonecznikowy, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: c, b3, b5, b2, b6, b9, d). może zawierać mleko i orzechy. % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CPP Torun Pacific Ulica i numer: Szosa Lubicka 38/58 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1608 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 482 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 10,4 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 65,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5,03 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14,5 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 91 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,23 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 88 %RWS |
| Wapń | 529 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 66 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 52 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 213 ?g/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 107 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,2 mg/100g |
| Witamina C | 50 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 63 %RWS |
| Witamina D | 2,61 ?g/100g |
| Żelazo | 14,3 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 102 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |