Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 125471
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Napój owocowy z sokami i purée z koncentratu, wzbogacony witaminami C, E, A, B6, niacyną i kwasem pantotenowym. Zawartość owoców min. 52%. Zawiera cukier i substancję słodzącą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Multiwitamina |
| Składniki | Soki owocowe i purée z koncentratu (jabłkowy 31%, pomarańczowy 16,5%, cytrynowy 2,7%, winogronowy 1,8%, brzoskwiniowy 0,8%); woda, cukier, aromaty, witaminy (witamina c, witamina e, niacyna, witamina a, witamina b6), stabilizator: pektyny; substancje słodzące; glikozydy stewiolowe ze stewii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Wysokość kaucji | 0,4 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. zawartość soku może powodować powstawanie osadu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 132 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,3 mg/100g |
|---|---|
| Witamina E (%RWS) | 8 %RWS |
| Witamina A | 120 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina E | 0,96 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,12 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 9 %RWS |
| Witamina C | 6,5 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 8 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: