Bulion warzywny z minimalną zawartością soli Biooaza 60g
Wystaw opinię o produkcie
Buliony to podstawa każdej zupy, nadająca jej smak. Tam, gdzie było to możliwe wykorzystaliśmy sól morską, aby zapewnić jeszcze wyższą jakość produktów. Mając na uwadze zdrowie naszych Konsumentów, ograniczyliśmy jej ilość w niektórych naszych bulionach wzbogacając je o gamę aromatycznych przypraw, które pozwalają na przygotowanie zdrowych posiłków.
- bez glutenu
- idealna dla wegan i wegetarian
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 617536
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Buliony to podstawa każdej zupy, nadająca jej smak. Tam, gdzie było to możliwe wykorzystaliśmy sól morską, aby zapewnić jeszcze wyższą jakość produktów. Mając na uwadze zdrowie naszych Konsumentów, ograniczyliśmy jej ilość w niektórych naszych bulionach wzbogacając je o gamę aromatycznych przypraw, które pozwalają na przygotowanie zdrowych posiłków.
- bez glutenu
- idealna dla wegan i wegetarian
Parametry produktu
| Rodzaj | Bulion warzywny |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Z warzywami |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Chlorek potasu, oleje roślinne (shea, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, miso, soja, ryż woda, sól, koji), suszone warzywa w zmiennych proporcjach 13,7%, (cebula, seler, marchew). sól, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, maltodekstryna, natka pietruszki, przyprawy. |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o. Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14 Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Krótki opis marketingowy | Buliony to podstawa każdej zupy, nadająca jej smak. Dlatego skomponowaliśmy je ze składników pochodzących z ekologicznych upraw, a w niektórych bulionach ograniczyliśmy nadmiar soli. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 287 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 26 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: