Bre Chipsy "la bretonne" słone masło 125g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 685254
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Francuski smak, który rozpływa się w ustach!
Poznaj chipsy ziemniaczane, które przeniosą Cię wprost do Bretanii! Chipsy Solone Masło to połączenie chrupiących plastrów francuskich ziemniaków z delikatnym smakiem masła i wyjątkowej soli z Guérande. Prosty skład, brak sztucznych dodatków i tradycyjna receptura sprawiają, że każda paczka to smak autentyczności i jakości. Idealne jako przekąska solo, do wina lub podczas wieczoru filmowego. Te chipsy udowadniają, że klasyka zawsze się obroni.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Ziemniaki 61,9 %, olej słonecznikowy 31 %, przyprawa o smaku słonego masła 6 % [masło w proszku (zawiera mleko) 25 %, sól, aromaty, maślanka w proszku (zawiera mleko), laktoza], sól. może zawierać seler, gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 522 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2177 kJ |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość błonnika | 4,8 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: