Bre Chipsy cheddar jalapeno 125g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 726341
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cheddar Jalapeno – chrupiąca przekąka prosto z Francji!
Poznaj chipsy, które łączą klasyczną serową rozkosz z pikantnym akcentem papryczki jalapeno. Brets Cheddar Jalapeno to prawdziwa uczta dla fanów intensywnych smaków – chrupiące ziemniaki smażone na oleju słonecznikowym, wzbogacone nutą ostrości i kremowego sera. Wyprodukowane we Francji, z ziemniaków lokalnego pochodzenia, bez dodatku oleju palmowego i sztucznych konserwantów. Doskonałe na wieczór z przyjaciółmi czy filmowy seans. Ten smak uzależnia – raz spróbujesz, będziesz wracać po więcej!
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Paprykowy, Serowy |
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Ziemniaki świeże 61,9 %, olej słonecznikowy 31 %, serowa mieszanka przypraw z jalapeno 6% [mąka ryżowa, serwatka w proszku (zawiera mleko), sól, przyprawy (papryczka jalapeno 0,1 %, cebula, pietruszka, papryczka chili, czosnek, kmin, oregano, papryka czerwona), ser topiony w proszku (zawiera mleko) 0,3%, cukier puder, aromaty, zielona papryka, ekstrakt z białego octu spirytusowego], sól. może zawierać seler, gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 522 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2177 kJ |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość błonnika | 4,8 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: