Bracia Sadownicy sok tłoczony 750 ml jabłko odmiana Golden Delicious
Wystaw opinię o produkcie
Tłoczymy, musujemy, przecieramy, suszymy, ale przede wszystkim uprawiamy jabłka. Nasze produkty powstają dzięki codziennej pracy w sadzie. Owoce zrywamy ręcznie. Tak samo pracowali nasi rodzice i dziadkowie. Śmiłowice to jest nasz rodzinny sad. Dbamy o to miejsce. To pszczoły, które tutaj mieszkają. U nas wszystko toczy się wokół jabłek. Znamy się na nich, a przy pomocy naszych soków i napojów chcemy mówić o tym, jak są ciekawe i ile mają smaków. Z jabłek można zrobić wszystko. No, może prawie wszystko.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 889379
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Pojemność | 750 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Jabłkowy |
| Składniki | Sok tłoczony z jabłek, witamina c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 29 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia sadownicy sp. z o.o. ulica i numer: śmiłowice 14 kod pocztowy i miasto: 87-850 choceń pl |
| Krótki opis marketingowy | mętny, słodki, sok tłoczony z polskich jabłek. dzięki tłoczeniu na zimno sok zachowuje cenne wartości odżywcze zawarte w miąższu owoców. dzięki lekkiej pasteryzacji produkt zachowuje walory smakowe świeżych owoców. |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: