Opis szczegółowy
Drugie Śniadanko
Owoce z kaszką
gwarantujemy!!!
Owoce i zboża w musach Bobovita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Jesteśmy tego pewni, bo znamy je od sadzonki po gotowy, pyszny - produkt! Możesz mieć pewność, że owoce i zboża w musach Bobovita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.
jabłko + gruszka + suszona śliwa + kaszka kukurydziana + witamina C
Źródło błonnika
Bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry)
Zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.
Dla zdrowia dziecka istotna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Drugie półrocze życia przygotowuje Twojego maluszka do regularnego spożywania 5 posiłków dziennie.
Produkt dla niemowląt i małych dzieci. Nie zawiera mleka.
Pozostałe informacje
Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
| Skład podstawowy | Jabłka, Gruszki, Suszone śliwki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Jabłko 62 %, gruszka 20 %, przecier z suszonej śliwki 15 % (suszona śliwka, woda), mąka kukurydziana 2,5 %, witamina c, zagęszczony sok cytrynowy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 269 kJ |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość błonnika | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 20 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 80 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |