Bob Snail Play Jabłko-Gruszka 20g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 556273
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cześć, jestem Bob – Ślimak, który produkuje zdrowe przekąski!
Poznaj moje pyszne, owocowe smakołyki w wygodnych i ciekawych formach!
Możesz mieć je zawsze pod ręką – w szkole, w pracy, w podróży czy na spacerze.
Bez dodatku cukru, konserwantów i sztucznych barwników. 100% owoców!
Gotowi na owocową przygodę? Zapraszam!
Bob Snail Zestaw Play MUSIC FEST to połączenie pysznej, owocowej przekąski z zabawką w jednym! Szukasz drobnego upominku dla malucha? Play to idealny pomysł na prezent – na każdą okazję i bez niej. W środku znajdziesz dwa pysznie owocowe rollsy i zabawkę z limitowanych kolekcji.
Zabawki kolekcjonerskie
W kolekcji MUSIC FEST znajduje się 12 unikalnych zabawek, w tym 2 tajemnicze. Każdy Ślimak ma swoją wyjątkową osobowość, ale wszystkie z nich łączy chęć nieustannej zabawy. Poznaj kolejnych przyjaciół Ślimaka Boba, którzy są gotowi śpiewać, tańczyć i bawić się muzyką bez końca. Rozkoszuj się muzyką razem z ekipą Ślimaków!
● Naturalne smakołyki
W każdym zestawie znajdują się 2 owocowe rollsy bez dodatku cukru, konserwantów, glutenu i barwników. To doskonała przekąska zamknięta w wygodnym, indywidualnym opakowaniu.
● Świetny prezent
Ta pyszna przekąska i zabawka w jednym pudełeczku - ucieszy każde dziecko i doskonale nadaje się na drobny upominek.
● Gratka dla kolekcjonerów
To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają kolekcjonować unikalne figurki. Kupuj zestawy Play MUSIC FEST, zbierz całą ekipę muzycznych Ślimaków i daj się porwać zabawie!
● Odpowiednie dla wegan
Rollsy Bob Snail zawierają tylko owoce, dlatego są odpowiednie dla wegan.
W zestawie – 2 rollsy jabłko-gruszka х 10g i zabawka z serii MUSIC FEST.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 20 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Składniki | Jabłko - 70% gruszka - 30% |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bob snail polska sp. z o. o. ulica i numer: domaniewska 37/2.43 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 29 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1203 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 120 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość błonnika | 12 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: