Blender Tefal BL4358
Wystaw opinię o produkcie
Blender BLENDFORCE 2 o mocy 800W. Wyposażony w 6 wyjmowanych wyjątkowo ostrych ostrzy o zaawansowanej geometrii, szklany dzbanek 1,75 odporny na wysoką temperaturę oraz przyssawki mocujące blender do blatu.
Wyposażony w Technologię Powelix zwiększającą szybkość i moc blendowania, 2 prędkości + Pulse, system chłodzenia silnika Air Cooling System umożliwiająca blendowanie bez przerwy do 3 minut oraz system bezpiecznego zamykania Smart Lock.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 498546
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 800 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 1,75 l (dm?) |
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | 1 pokrętło |
| Funkcje i programy | Kruszenie lodu |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Liczba prędkości | 2 |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego robota |
| W zestawie | kielich |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: