'Birra Mania Sicilian IPA 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Birra Mania
Sicilian IPA
Jasne piwo w stylu India Pale Ale we włoskiej aranżacji . Sicilian IPA łączy
w sobie żywiczną goryczkę z macerowaną skórką sycyliskiej ekologicznej pomarańczy.
Piwo świetnie komponuje się intensywnymi potrawami, sosami , smażonym i grillowanym mięsem, rybami .
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 41725
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | IPA |
|---|---|
| Smak podstawowy | Pomarańczowy |
| Zawartość alkoholu | 6,2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Sztuka |
| Type of Beer | ALE |
| Level of Alcohol Claim | STRONG/HIGH ALCOHOL |
| Style of Beer | INDIA PALE ALE (IPA) |
| Origin of Beer | POLAND - UNCLASSIFIED |
| If Flavoured or Mixed with Juices, Soft Drinks or Other Ingredients | NO, BEER ONLY |
| If Calorie-Reduced | NO |
| If Filtered | NO |
| Taste | UNCLASSIFIED |
| Colour of Beer | UNIDENTIFIED |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Skład | Skład :pa ekstrakt 15,5% wag. alk. 6,2% v/v składniki: woda, słód pilzneński, płatki owsiane, sok pomarańczowy, słód monachijski, słód pszeniczny, granulat chmielowy citra, granulat chmielowy centenial, granulat chmielowy cascade, drożdże piwowarskie. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superkraft dystrybucja ulica i numer: ul. racałwicka 24/45 kod pocztowy i miasto: 30-075 kraków pl |
| Krótki opis marketingowy | Ipa i zestem pomarańczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 50 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 15,5 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 4 - piwa z mocną, intensywną goryczką zdominowane głównie przez India Pale Ale |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: