Bifix Slimming Tea Herb. Zioł.-owoc. ekspr. Suplement Diety 15x2g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 97657
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
SLIMMING TEA - Zawarta w niej mięta ma pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Senes jest przydatny do utrzymania fizjologicznych funkcji oczyszczających oraz pomaga utrzymać regularne funkcjonowanie jelit. Magnez przyczynia się do zachowania równowagi elektrolitowej i utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Herbatka SLIMMING TEA dedykowana jest dla osób, które chcą zadbać o swój układ pokarmowy i sylwetkę. Mix ziół oraz magnez mają korzystny wpływ na układ trawienny oraz metabolizm.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Mieszana |
| Smak | Ziołowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Liść mięty, liść senesu, jabłko, kwiat hibiskusa, ziele nawłoci, magnez (mleczan magnezu), ziele lubczyku. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bifix wojciech piasecki sp.j. ulica i numer: górki małe ul. dworska 33 kod pocztowy i miasto: 95-080 tuszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: