Bebiko 1 NUTRIflor Expert Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 600 g
Wystaw opinię o produkcie
W pierwszych miesiącach życia mleko jest jedynym pożywieniem Twojego dziecka. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczało kluczowych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia. Mleko matki jest najlepsze, ponieważ zostało stworzone przez naturę, aby dostarczać Twojemu dziecku wszystkiego, czego potrzebuje, w odpowiednich proporcjach. Z myślą o niemowlęciu, które nie jest karmione piersią lub które wymaga dokarmiania, stworzyliśmy mleko początkowe w proszku - Bebiko 1 NUTRIflor Expert.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 67260
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Dla dzieci w wieku | Początkowe |
|---|---|
| Typ mleka | W proszku |
| Zawartość netto | 600 g |
| Mleko modyfikowane | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, odmineralizowana serwatka w proszku z mleka, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy, koncentrat serwatki z mleka, galaktooligosacharydy z mleka (4,6%), olej słonecznikowy, białka mleka, olej rybi, wapń, fruktooligosacharydy (0,3%), potas, olej z Mortierella alpina, sód, chlorek choliny, magnez, witamina C, inozytol, emulgator (lecytyny z soi), żelazo, cynk, L-karnityna, przeciwutleniacz (palmitynian L-askorbylu), kwas pantotenowy, niacyna, miedź, witamina E, witamina A, tiamina, ryboflawina, witamina B6, kwas foliowy, jod, mangan, selen, witamina K, biotyna, witamina D, witamina B12 |
| Smak | Mleczny |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | DHA |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: