Bakalland Orzeszki ziemne prażone solone 200 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 673548
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bakalland Orzeszki ziemne prażone solone
Parametry produktu
| Rodzaj | Prażone, Solone |
|---|---|
| Smak | Słony, orzechowy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzeszki ziemne 98 %, maltodekstryna, sól 0,8 %, ekstrakt drożdżowy w proszku, substancja żelująca: guma arabska; cukier karmelizowany. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Technika utrwalenia | Prażenie, solenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 636 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 923 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość błonnika | 7,4 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: