BURGER WOŁOWY SOKOŁÓW MROŻONY PREMIUM 210G ŚREDNICA 130 MM - 24 SZTUKI
Wystaw opinię o produkcie
Burger wołowy luz mrożony premium 210g średnica 130 mm - opakowanie 24 sztuki
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 628027
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
|---|---|
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 5,04 kg |
| Składniki | mięso wołowe 99% sól morska, pieprz |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,04 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sokołów sa ulica i numer: aleja 550-lecia 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Krótki opis marketingowy | Burger wołowy luz mrożony premium 210g średnica 130 mm - opakowanie 24 sztuki |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: