Axe Africa Dezodorant 150 ml + Żel pod prysznic 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 695446
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dezodorant w aerozolu. Żel pod prysznic.
Parametry produktu
| W zestawie | Dezodorant w aerozolu 150 ml, żel pod prysznic 250 ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 400 ml |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Uwaga: nie stosować na uszkodzoną skórę. zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. unikać wdychania. używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. nie rozpylać w pobliżu oczu. używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. niebezpieczeństwo: skrajnie łatwopalny aerozol. pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. palenie wzbronione. nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50℃. chronić przed dziećmi. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Skład | Dezodorant w aerozolu: alcohol denat., butane, isobutane, propane, parfum, zinc neodecanoate, isopropyl myristate, acetyl cedrene, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, lavandula oil/extract, linalool, linalyl acetate, pelargonium graveolens flower oil, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, vanillin; żel pod prysznic: aqua, sodium laureth sulfate, glycerin, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, parfum, sodium benzoate, citric acid, lactic acid, disodium edta, ppg-6, saccharide isomerate, citronellol, citrus aurantium peel oil, coumarin, hexyl cinnamal, limonene, linalool, linalyl acetate, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, vanillin, ci 19140, ci 42090. |
| Okres przydatności | nie dotyczy |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Dodatkowe informacje | Instrukcja użycia: rozpylać z odległości 15 cm od ciała. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Chronić przed dziećmi |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: