Apetilki Wafle przekładane śmietankowe 270 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 550480
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Apetilki Wafle przekładane śmietankowe 270 g
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Zawartość netto | 270 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Wafle przekładane masą o smaku śmietankowym. składniki: krem o smaku śmietankowym 80% [tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, syrop glukozowy, woda, permeat serwatki w proszku (z mleka), środek konserwujący: e282, e202, aromat(y)], wafle 20% [mąka pszenna, olej roślinny (rzepakowy), lecytyna sojowa, sól, substancje spulchniające: węglan amonu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurobrand sp. z o. o. ulica i numer: płochocińska 111/114 kod pocztowy i miasto: 03-044 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 850 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,45 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 28 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: