Amino Zupa błyskawiczna barszcz czerwony z majerankiem 66 g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET33843_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Barszcz czerwony nie tylko na Wigilię! Już dziś spróbuj nowego, udoskonalonego Barszczu czerwonego z dodatkiem aromatycznego majeranku od Amino. Uczta dla zmysłów! smak zupy podkreśla dodatek majeranku oraz czosnek, a sok z czerwonych buraków gwarantuje jej intensywną barwę. Ponadto nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Zupę zrobisz błyskawiczne - wystarczy Ci jedynie 5 minut! Doskonała do przygotowania zarówno w domu, jak i w czasie przerwy w pracy. To będzie smaczny dzień!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kluski (79%): mąka pszenna, tłuszcz palmowy, sól, skrobia modyfikowana, cukier, olej rzepakowy, ekstrakt z kurkumy. może zawierać mleko, jaja, soję, seler i gorczycę. mieszanka smakowa (21%): cukier, maltodekstryna, sól, sok z buraka czerwonego suszony (14%), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy i guanylan disodowy; mineralna sól potasowa, kwas: kwas cytrynowy; tłuszcz palmowy, majeranek, pieprz, czosnek, aromaty, aromat dymu wędzarniczego. może zawierać gluten (zboża), mleko, jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 44 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 85 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 340 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1420 kJ |
| Wielkość porcji | 400 ml |
| Zawartość białek | 1,4 g |
| Zawartość soli | 0,78 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 52 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 34 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 17 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: