Ajvar 300 g Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Ajvar - pasta paprykowo - bakłażanowa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 589898
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ajvar Rolnik to klasyczna, bałkańska pasta o łagodnym, wyraziście paprykowym smaku. W słoiku znalazł się duet świeżych, soczystych warzyw – papryki i bakłażanu, smażonych wraz z czosnkiem na złocistym oleju słonecznikowym. Oparty na , macedońskiej recepturze Ajvar Rolnik wzbogaci smak i aromat przyrządzanych mięs – zwłaszcza grillowanych, a także sosów, serów, przekąsek i kolorowych kanapek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe, Przecier, Smażone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Papryka czerwona, Inne |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | papryka 85%, bakłażan 10%, olej słonecznikowy, sól, ocet spirytusowy, czosnek. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Macedonia Północna |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 384 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,7 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: