Agrowłóknina ściółkująca Agrimpex z technologią Agro-Marina - 3,2x5m w zestawie szpilki
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 149431
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dzięki ochronnym właściwościom idealnie sprawdza się w uprawie warzyw, krzewów owocowych i ozdobnych oraz kwiatów. W sposób przeciwdziała rozwojowi chwastów. Innowacyjna technologia AGRO MARINATM przepuszcza wodę i powietrze jednocześnie zapobiegając utracie wody glebowej. Wzmacnia system korzeniowy roślin i chroni nisko rosnące owoce przed zabrudzeniem. Po wysypaniu korą lub drobnym kamieniem pełni również funkcję dekoracyjną i estetyczną.
Wszystkie Agrowłókniny posiadają stabilizację UV, która zwiększa ich wytrzymałość.
Cechy produktu:
- zestaw zawiera 14 szpilek do mocowania Agrowłókniny
- chroni przed chwastami
- stabilizowana UV
- odpowiada na deficyt wody w środowisku
- dzięki technologii AGRO MARINA przepuszcza wodę i powietrze jednocześnie zapobiegając utracie wody glebowej.
- szybciej nagrzewane jest podłoże
- przepuszcza powietrze
- przepuszcza wodę
- zwiększa wilgotność
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Agrowłóknina |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrimpex sp. z o.o. ulica i numer: zwierzyniecka 2 kod pocztowy i miasto: 37-500 jarosław pl |
| Krótki opis marketingowy | Agrowłóknina ściółkująca agrimpex z technologią agro-marina - 3,2x5m w zestawie szpilki |
| Zastosowanie | Do ściółkowania podłoża |
| Wymiary (SxD) | 3,2 - 5 m |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Cechy produktu | Przepuszczalność powietrza, Przepuszczalność wody |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: