Agrimpex Agrowłóknina Hobby Wiosenna Agrimpex Biała 17g 1,6x10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 332267
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Agrowłóknina wiosenna to zaawansowany produkt stworzony specjalnie do ochrony i wspierania wzrostu warzyw, owoców, traw, ziół i kwiatów w okresie wiosennym. Dzięki gramaturze 17g/m² zapewnia roślinom optymalne warunki do wegetacji.
• Chroni przed przegrzaniem, ponieważ zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się roślin.
• Ogranicza skutkami przymrozków, co zapobiega szybkiemu wychłodzeniu oraz nagrzewaniu się roślin pod okryciem. Tym samym Agrowłóknina, także ogranicza możliwość wystąpienia szoku termicznego.
• Zabezpiecza przed wiatrem. Zabezpiecza rośliny przed uszkodzeniami spowodowanymi przez porywisty wiatr.
• Osłania uprawy przed palącym słońcem, tym samym zmniejsza negatywne skutki intensywnego nasłonecznienia.
• Chroni przed gradobiciem, zapewniając ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez grad.
• Utrudnia dostęp owadom,
• Stabilizowana UV, dzięki czemu ma zwiększoną trwałość, dlatego chroni ją przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
• Przepuszcza powietrze, co sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin.
• Zwiększa wilgotność, dlatego pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność gleby pod osłoną.
• Przepuszcza wodę, umożliwia natychmiastowe przenikanie wody do nasadzeń, zapobiegając utracie wody glebowej.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Agrowłóknina |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrimpex sp z o.o. ulica i numer: zwierzyniecka 2 kod pocztowy i miasto: 37-500 jarosław pl |
| Krótki opis marketingowy | Agrowłóknina wiosenna osłaniająca |
| Zastosowanie | Do osłaniania roślin |
| Wymiary (SxD) | 1,6 - 10 m |
| Gramatura | 17 g/m² |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Cechy produktu | Przepuszczalność powietrza, Przepuszczalność wody |
| Informacje dodatkowe | Stabilizowana na działanie promieni uv |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: