Agrimpex Agrowłóknina Hobby Ściółkująca Czarna 50g 3,2x5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 498075
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dzięki ochronnym właściwościom idealnie sprawdza się w uprawie warzyw, krzewów owocowych i ozdobnych oraz kwiatów. W sposób przeciwdziała rozwojowi chwastów. Przepuszcza wodę i powietrze jednocześnie zapobiegając utracie wody glebowej. Wzmacnia system korzeniowy roślin i chroni nisko rosnące owoce przed zabrudzeniem. Po wysypaniu korą lub dobrym kamieniem pełni również funkcję dekoracyjną i estetyczną. Wszystkie Agrowłókniny posiadają stabilizację UV, która zwiększa ich wytrzymałość. Cechy produktu: - chroni przed chwastami - stabilizowana UV - odpowiada na deficyt wody w środowisku - szybciej nagrzewane jest podłoże - przepuszcza powietrze - przepuszcza wodę - zwiększa wilgotność
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Agrowłóknina |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,87 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrimpex sp z o.o. ulica i numer: zwierzyniecka 2 kod pocztowy i miasto: 37-500 jarosław pl |
| Krótki opis marketingowy | Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom. |
| Zastosowanie | Ochrona przed chwastami |
| Wymiary (SxD) | 3,2 - 5 m |
| Gramatura | 50 g/m² |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Cechy produktu | Przepuszczalność powietrza, Przepuszczalność wody |
| Informacje dodatkowe | Stabilizowana na działanie promieni uv |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: