AMOS Peelerz Żelki o smaku mango 65 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 573379
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
AMOS Peelerz Żelki o smaku mango 65 g
Parametry produktu
| Smak | Ananasowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 65 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, woda, sok z mango, sok jabłkowy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (e422), regulator kwasowości (e330), substancja zagęszczająca (e407), regulatory kwasowości (e331), naturalny aromat,regulator kwasowości (e296), barwniki (e160a, e100), olej kokosowy, emulgator (e332ii), substancja glazurująca (e903), substancja zagęszczająca (e440). może zawierać mleko, soję i siarczyny. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frajdo sp. z o.o. ulica i numer: dmowskiego 44 kod pocztowy i miasto: 97-300 piotrków trybunalski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 318 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 63 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1352 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 269 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E422 Glicerol, E330 Kwas cytrynowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E440 Pektyny, E100 Kurkumina, E903 Wosk karnauba, E407 Karagen, E331 Cytryniany sodu, E332(ii) Cytrynian trisodowy, E160a Karoteny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik, Substancja utrzymująca wilgoć, Regulator kwasowości, Substancja zagęszczająca, Substancja glazurująca, Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: